Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb

Romania - Bucuresti

Agent vanzari

Reprezentant & Agent Vanzari

Tipul ofertei: Full Time, Parte Time
Nivel cariera: Liceu, Facultate
Salariu oferit: dupa interviu
Descrierea postului:
- Prospectarea pietei
- Urmarirea trendului pietei
- Colectare de informatii legate de piata
- Intocmirea de rapoarte specifice activitatii
- Negociere cu clientii
- Mentinerea relatiei cu clientii (vizite, participare la targuri etc.)
- Promovarea produselor noi ale companiei, ofertelor speciale etc
Cerinte:
- Studii economice (absolvent de liceu)
- Experienta relevanta intr-un mediu competitiv
- Capacitate de organizare si planificare
- Persoana dinamica
- Disponibilitate pentru deplasari in tara
- Pregatit pentru lucrul sub presiune si rezistenta la stres
- Cunostinte de operare in MS Office (Word si Excel)
- Bune abilitati de comunicare si interrelationare
Oferta (bonusuri, beneficii):
- Salariu atractiv
- Spor 20% din contractele incheiat

Name
Comment
Or visit this link or this one