Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb

Romania - Bucuresti

Redactori publicatii

Redactor / Jurnalist Revista

Tipul ofertei: Full Time, Parte Time
Nivel cariera: Liceu, Facultate
Salariu oferit: dupa interviu
  • Descrierea postului:
  •            - Redactare articole
               - Interviuri
  • Cerinte:
  •            - abilitati de comunicare
               - capacitate foarte buna de organizare, de respectare a termenelor limita
               - persoana dinamica, activa, rezistenta la stres
               - capacitate de sinteza si analiza
               - cunostinte a unei limba straine (engleza, germana, franceza)
               - operare calculator
  • Oferta (bonusuri, beneficii):
  •            - Salariu atractiv
               - Spor 10% din vanzari

Name
Comment
Or visit this link or this one