Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb

Romania - Bucuresti

Taximetrist

Sofer taxi

Tipul ofertei: Full Time
Nivel cariera: Liceu (minim 8/10 clase)
Salariu oferit: 186 euro
Descrierea postului:
- program de lucru 8h/zi; 40h saptamanal; repaus 48h
sau
- program de lucru 12h/24h
- plan incasare lunar 2.649 lei (3,50 euro/h)
Cerinte:
- permis de conducere categoria B (vechime minima 3 ani);
- atestat pregatire profesionala taxi (valabil 5 ani de la data emiteri);
          - analize medicale (valabil 1 an de la data emiteri);
- aviz psihologic (valabil 2 ani de la emitere);
          - cazier judiciar (valabil 3 luni de la data emiterii);
          - cazier profesional (valabil 30 zile de la data emiterii);
          - contract de munca (pe perioada nedeterminata - nu se accepta colaboratori);
- 3 poze tip buletin (legitimatie, ecuson);
- seriozitate;
- onestitate;
Oferta (bonusuri, beneficii):
-spor depasire plan lunar 20%
-spor de noapte 25%
-spor la ore lucrate sambata, duminica si sarbatorile legale 100%
          -spor de noapte la ore lucrate sambata, duminica si sarbatorile legale 125%

Name
Comment
Or visit this link or this one